אבי ממן - דיאטן קליני ומאמן כושר אישי

יצירת קשר מהירה

השם שלך (חובה)

טלפון (חובה)

הדואר האלקטרוני שלך

נושא הפניה

קבוצת תמיכה להרזייה בצפון

חשיבות קבוצת תמיכה להרזייה

ישנן המון קבוצות הרזייה,שבהם יושבים ומדברים על הקשיים ומדברים ואוכלים ארוחת ערב.אך מה החשיבות של קבוצת תמיכה להרזייה,האם זה משנה מי מנחה את קבוצת התמיכה להרזייה?? זה נכון שכושר גופני במיוחד לאנשים שנמצאים בקבוצת תמיכה להרזייה יעזור בתהליך??

האם משתתפי קבוצת התמיכה להרזייה שומרים על משקלם החדש לאורך זמן,גם לאחר שעזבו את קבוצת התמיכה להרזייה??

האם משתתפי הקבוצת תמיכה להרזייה יוצאים עם כלים חדשים לחיים או שזה עוד קבוצת תמיכה להרזייה ללא משמעות.

במה שונה שיטת עבודתנו בקבוצת התמיכה להרזייה??? איך השיטה שלנו עובדת???

חשיבות הנחיית הקבוצה

אצלנו המנחה של הקבוצה הוא דיאטן קליני שלמד שלוש שנים לימודי תזונה ועבר התמחות 6 חודשים בבתי חולים,מרפאות ובריאות הציבור.

חשוב מאד שהדיאטן מנחה את הקבוצת תמיכה כי כך הדיאטן תורם המון ידע למשתתפי הקבוצה מבחינת הבנת תהליך הירידה במקל,עקרונות הטיפול התזונתי,תמיכה תזונתית לא רק לאנשים שרוצים רק לרדת במשקל אלא גם לאנשים הסובלים ממחלות מסוימות ורוצים גם לרדת במשקל וגם לטפל במחלות הללו בעזרת תזונה נכונה.לכן יש חשיבות רבה להנחיית הקבוצה בצורה מקצועית כדי לעזור למשתתפים לרדת במשקל בצורה נכונה ויעילה ולא לפגוע בבריאותם.

איך נדע לבחור את הדיאטן שיטפל בנו?

קודם כל חשוב לדעת שאדם זה הוא מקצועי ולמד שלוש שנים לימודי תזונה קלינית.כי ישנם המון בשוק אנשים שלא למדו תזונה קלינית ואין להם תואר ראשון ולא עברו הכשרה מקצועית מטעם משרד הבריאות.יש יועצי תזונה שעברו קורס מזורז ומגדירים את עצמם כתזונאים וזה לא נכון לאנשים הללו אין ידע מעמיק בנושא תזונה וטיפול נכון באנשים המעונינים לרדת במשקל או במגוון פתולגיות אחרות.לכן חשוב לדעת מי התזונאי שמטפל בנו אם הוא עובד במקום מוכר של משרד הבריאות כמו בית חולים או קופת חולים ואז נהיה בטוחים שאנו מקבלים שירות מקצועי ואמין.

 חשיבות מאמן הכושר בקבוצה

בקבוצות התמיכה להרזייה שלנו מגיע מאמן כושר גופני מוסמך בוגר מכון וינגייט המעביר אימון כושר גופני למגוון האוכלוסייה:ילדים,קשישים,בעיות גב,כאבי ברכיים ועוד..אתם יודעים שקשה לרדת במשקל ללא פעילות גופנית ואם הצלחנו אז לא לאורך זמן.

אצלנו מקבלים תפריט מותאם אישית אלייך

בקבוצות התמיכה להרזייה מקבלים תפריט אישי הבנויי ע”י דיאטן קליני השונה לגמרי מכל חברי הקבוצה ומתאים לכל משתתף בקבוצת התמיכה להרזייה.

למשל קחו לדוגמה את דוד החולה במחלת סוכרת המבוגרים וסובל מבעיות מעי דלקתיות.דוד במקרה זה לא יוכל לקבל תפריט דומה לשאר חברי הקבוצה מכיוון שבמחלות אלו מצריך טיפול תזונתי מיוחד שמחייב מעקב של דיאטן קליני.

בנוסף התפריט שלנו נבנה ע”פ העדפותיו של המשתתף בקבוצת התמיכה להרזייה לאחר שהוא נפגש בשיחה אישית עם דיאטן החברה.והדיאטן מרכיב לו את התפריט ע”פ פרמטרים אישיים של גובה,משקל,אחוזי שומן,הרגלי אכילה ועוד..

שמירה על קשר בקבוצת התמיכה

בקבוצת התמיכה להרזייה שלנו הדיאטן שמלווה את הקבוצה משאיר לחברי הקבוצה דרכי התקשרות עימו במהלך השבוע כמו טלפון אישי,מייל כדי ליצור מעקב אישי עם כל אחד ואחת מחברי קבוצת התמיכה להרזייה.

בקבוצת התמיכה להרזייה שלנו הדיאטן שמנחה את הקבוצה מסתכל ומאבחן את תוצאות בדיקות הדם של המשתתף בקבוצת התמיכה להרזייה,כדי להיות בטוח שתהליך ההרזייה לא פגע בבריאותו של המשתתף.

בקבוצת התמיכה להרזייה שלנו מקבלים כלים לחיים כדי להתמודד עם מעגל ההשמנה וליצור אורח חיים בריא וההנחיות שניתנות הן לפי מאמרים ומחקרים קלינים ולא מיתוסים שלא נחקרו.

לכן לפני שאנו מחליטים לגשת לקבוצת תמיכה  להרזייה כדאי מאד לדעת שאנו מקדישים את בריאותנו ואת גופנו למומחים המבינים בתחום התזונה והכושר.כי חיינו יקרים לנו מאד.

“נפלאות התזונה” – חוגי הרזייה ותזונה נכונה בצפון

המשלבים אימוני כושר במפגשים, תפריטי דיאטה ותזונה

הנבנים עפ”י פרמטרים אישיים לכל הגילאים, ע”י דיאטן קליני וספורט המתמחה בתזונה לילדים, טיפול בהשמנה, נשים בהריון ואחרי לידה, סוכרת, לח”ד, כולסטרול, בעיות מעי ועוד…

תוכן המפגשים הייחודי שלנו:

  • שקילה.
  • אימון כושר של כ 40 דק’ .
  • שיחה קבוצתית, פתרון בעיות, טיפים וייעוץ מקצועי.
  • הרצאות בנושאי תזונה ובריאות
  • מזנון בריאותי עשיר.

המחיר הינו חודשי ללא התחייבות מראש, 200 ש”ח בלבד!

לבירורים ולפרטים נוספים חייגו : 0547605781 או 0507519250

בקרו באתר שלנו : www.avimam.co.il

בברכת בריאות

“נפלאות התזונה”

אבי ממן דיאטן קליני וספורט.

Trackback from your site.

Leave a comment

נייד: 054-7605781 אבי ממן

שירותי הרזיה ודיאטה

אבי ממן