אבי ממן - דיאטן קליני ומאמן כושר אישי

יצירת קשר מהירה

השם שלך (חובה)

טלפון (חובה)

הדואר האלקטרוני שלך

נושא הפניה

מאמן כושר אישי בקריות

מאמן כושר אישי בקריות

 

הקריות הוא שמו של גוש ישובים השוכנים מצפון לחיפה.בקריות יושבות הערים הבאות:קריית ים,קריית ביאליק,קריית מוצקין וקריית אתא.

בקריות ישנם לא מעט תושבים למשל בקריית ים ישנם כ- 36 אלף תושבים ואילו בקריית חיים כ-26 אלף תושבים.

 

מנתונים סטטיסטים כל ילד 3 או אדם מבוגר 4 סובל מהשמנה באזור הקריות ובחיפה.באזור חיפה ישנם המון מסעדות וחיי בילוי סוערים ועם זאת גוברת ההשמנה באזור.מבדיקה שנערכה יש למעלה מ-30 מכוני כושר באזור הקריות ללא חיפה.בקריות יש מודעות להשמנה והתחום החדש שנכנס הוא מאמן כושר אישי בקריות.

 

מאמן כושר אישי בקריות מיהו?

 

מאמן כושר אישי בקריות,הינו מאמן כושר אישי שמבצע אימון כושר שנועד שהמתאמן והמאמן מבצעים את האימון בצורה הנוחה למתאמן.אימון הכושר יכול להיות בכל שעה שנוחה לשניים וכך בעצם אנו יוצרים  מחויבות אישית מצד המתאמן כלפי המטרה.אימון כושר אישי כשמו כן הוא גורם לכך שהקשר בין הלקוח למאמן הכושר הוא אישי כך סיכוי ההצלחה הינם יותר גבוהים.בנוסף לזאת הלקוח חוסך לעצמו את הנסיעות ואת הזמן להגיע למכון הכושר או לחוג הקבוצתי כן מאמן הכושר פוקד את בית הלקוח בכל זמן שנוח לו לבצע את אימון הכושר או מבצעים את אימון הכושר האישי בקריות בכל מקום שנוח לשנים.

 

אימון כושר אישי בקריות היכן?

 

הקריות מלאה במסלולי הליכה נהדרים החל מהטיילת היפה וכלה בכבישי העוקפים של הקריות.את אימון הכושר האישי ניתו לעשות על חוף הים של קריית מוצקין או בכל חוף סמוך אחר.כמובן שניתן לעשות אימון כושר אישי בקריות עד בית הלקוח או שיותר נוח לעשות את האימון במקום העבודה.ישנם מתאמנים רבים שנוח להם יותר אימון כושר אישי בפארק סמוך לבית.

כיום גם ישנם אימוני כושר אישיים בקריות בבריכות שחייה תהליך זה כולל עשרה שיעורים של לימוד שחייה למתאמן אישי שאינו יודע לשחות ולאחר מכן מבצעים אימוני כושר אישיים בעצימות גבוהה במים.

מאמן כושר אישי בקריות יגיע אליך לאן שתבקש עד ההגעה למטרה.

 

מאמן כושר אישי בקריות-מחירים

אימון כושר אישי בקריות כולל:

1.שקילה שבועית ומדידת אחוזי שומן ע”י דיאטן קליני מוסמך(ישנו הבדל עצום בין תזונאי ליועץ תזונה)

2.בניית תפריט אישי ללקוח ע”י דיאטן קליני מטעם משרד בריאות.תפריט שהוא מותאם לצרכיו של הלקוח מכל ההיבטים-מחלות כרוניות,בדיקות דם,אורח חיים וסדר יום,גיל,משקל,גובה ועוד..

3.אימון כושר אישי המודרך ע”י מאמן בכיר בוגר מכון ווינגייט.

4.מעקב טלפוני צמוד לאורך כל השבוע.

 

לסיכום מחיר כל מפגש הינו 150 שקלים כולל מע”מ.

 

לכן אם אתם חולמים על מאמן הכושר האישי בקריות שיוביל אתכם לתוצאות חייגו עכשיו 054-7605781 אבי ממן דיאטן קליני וספורט הוא הכתובת הנכונה.

 

Trackback from your site.

Leave a comment

נייד: 054-7605781 אבי ממן

שירותי הרזיה ודיאטה

אבי ממן