אבי ממן - דיאטן קליני ומאמן כושר אישי

יצירת קשר מהירה

השם שלך (חובה)

טלפון (חובה)

הדואר האלקטרוני שלך

נושא הפניה

מאמן כושר אישי בצפון

מאמן כושר אישי בצפון

 

מחפש או מחפשת מאמן כושר אישי בצפון?? רוצה לדעת מהן העלויות להשכרת מאמן כושר אישי בצפון?? את או אתה סקרנים לדעת איך ובאיזה שיטה מאמן הכושר האישי ינחה אותך להגיע למטרה שלך???

האם מאמן הכושר יגיע עד אליך הביתה או למקום העבודה,כן פרטים אלו מאד חשובים לפני שאנו בוחרים את מאמן הכושר האישי.

 

מאמן כושר אישי בצפון-אזורי פעילות

 

אבי ממן הינו דיאטן קליני ספורט,בוגר תואר ראשון במדעי תזונה.עבר התמחות בתזונה קלינית בצפון הארץ.כיום אבי מנחה קבוצות הרזייה,מלמד חוגי שחייה בצפון הארץ,מעביר אימוני כושר אישיים באזור הצפון.

אימוני כושר אישיים בצפון כוללים את האזורים הבאים-אימון כושר אישי במעלות,אימון כושר אישי בצפת,אימון כושר אישי בכרמיאל,אימון כושר אישי בנהריה,אימון כושר אישי בקריות,אימון כושר אישי בחיפה ועוד…

השירות של האימונים האישיים כוללים:בניית תוכנית אימונים אישית המותאמת לצרכי הלקוח הכוללת פרמטרים אישיים(גיל,משקל,גובה,מבנה גוף),מצב בריאותי,אורח חיים,בדיקות דם ועוד.בנוסף לזאת בניית תפריט אישי המתאים לאורח החיים של הלקוח.חשוב מאד להתאים את התפריט כך שהלקוח יוכל לעמוד בתפריט ולא סתם לתלות אותו על המקרר.

כמובן אימון כושר אישי על בסיס שבועי שכך מבטיחים את הדרך הבטוחה למטרה.וכן מעקב שבועי המתבסס על קשר אישי כדי לוודא שאכן הלקוח עומד בתוכנית גם מבחינה תזונתית וכן מבחינה גופנית.

 

מאמן כושר אישי בצפון-בבית או במשרד

 

מאמן כושר אישי בצפון,אבי ממן מגיע עד אליך הבית בשעות שנוחות לך וכך ביחד מבצעים את האימון בצורה מקצועית.האימון הכושר האישי יכול להתבסס על בסיס שבועי כדי אכן לודא שאנו בדרך הנכונה אל המטרה של הלקוח.מלבד זאת אימון הכושר יכול להתקיים מלבד בבית גם במשרד או במקום העבודה שלך כך שתמיד אפשר למצוא זמן לעשות את האימון.דרך אימון כושר אישי אנו יוצרים מחויבות אישית גם מצד המאמן וגם מצד הלקוח וע”י כך אנו מבטיחים תוצאה חיובית בהמשך הדרך.

 

לכן אם את או אתה מחפשים מאמן כושר אישי בצפון,חייגו עכשיו-054-7605781 או צרו קשר דרך האתר שלנו-WWW.AVIMAM.CO.IL

בברכה דיאטן קליני וספורט,אבי ממן.

 

מאמן כושר אישי בצפון,מאמן כושר אישי בכרמיאל,מאמן כושר אישי בנהריה,מאמן כושר אישי בכפר הורדים,מאמן כושר אישי בקריות,מאמן כושר אישי בעכו,מאמן כושר אישי במעלות.

 

 

 

 

Trackback from your site.

Leave a comment

נייד: 054-7605781 אבי ממן

שירותי הרזיה ודיאטה

אבי ממן