אבי ממן - דיאטן קליני ומאמן כושר אישי

יצירת קשר מהירה

השם שלך (חובה)

טלפון (חובה)

הדואר האלקטרוני שלך

נושא הפניה

מאמן כושר אישי בכרמיאל

מאמן כושר אישי בכרמיאל

 

העיר כרמיאל נחשבת לעיר איכותית ונעימה הודות לנוף המשגע והאויר הצח שעוטף את כרמיאל.העיר כרמיאל מטופחת מאד גם מבחינת יופיה וכן מצד החינוך והספורט.בכרמיאל ענף הספורט מאד מפותח וישנם סיפורי הצלחה של ספורטאים רבים בכרמיאל.

האם רציתם מאמן כושר אישי בכרמיאל שיגיע עד אליכם הביתה? ולא רק מאמן כושר אישי אלא גם דיאטן קליני המשלב תוכנית אימונים ותזונה נכונה.

 

איך מאמן כושר אישי בכרמיאל מגיע אליך עד הבית או למקום העבודה??

מאמן כושר אישי מצוייד עם רכב והוא זמין 24 שעות ביממה.כאשר הלקוחות הינם מכרמיאל אז הפגישות עם מאמן הכושר האישי יותר זמינות וקלות לתיאום מכיוון שמאמן הכושר האישי הוא מכרמיאל לכן יותר קל לתאם פגישה.

מאמן כושר אישי בכרמיאל מגיע עד אליך הביתה זה יכול להיות משכונת מורד הגיא בכרמיאל ועד לשכונת רבין ועוד..

בנוסף לזאת מלבד השכונות בכרמיאל מאמן כושר אישי בכרמיאל יכול להגיע גם למקום עבודתך יש לנו מתאמנים רבים באזור תעשייה של כרמיאל וכן גם בעסקים מקומיים בכרמיאל למשל כמו קניון הישן,קניון חוצות כרמיאל,בזק וחברת חשמל בכרמיאל.

 

איך אימון הכושר בכרמיאל מתבצע?

ראשית כל מאמן הכושר אישי בכרמיאל מגיע לביתך בשכונה הקרובה או במקום העבודה והפגישה נעשת בשלבים הבאים:

1.מאמן הכושר עושה הכרות עם הלקוח,ומתאמים תיאום ציפיות לגבי המטרה של הלקוח.האם הלקוח רוצה לרדת במשקל? האם הלקוח רוצה לעלות במשקל? האם הוא רוצה לבנות מסת שריר ועוד…

2.מאמן כושר אישי בכרמיאל נותן ללקוח הצהרת בריאות כדי לראות אם ישנם מחלות מסוימות שפוגעות בתוכנית האימונים ואיך ניתן להרכיב תפריט אישי ע”י דיאטן קליני מוסמך שיתאים לאורח חייו של הלקוח.

3.לאחר התשאול מאמן הכושר האישי והלקוח מתחילים את האימון שזהו החלק המשמעותי בתוכנית.למאמן כושר אישי יש את הידע המקצועי לתת ללקוח אימון שיגרום למתאמן להגיע למטרה בצורה בטוחה והדרגתית גם מבחינת הירידה במשקל וכן מבחינת העלייה בעצימות האימונים.

 

היכן מאמן כושר אישי בכרמיאל מקיים את אימוני הכושר??

כרמיאל היא עיר במרכז הגליל,שוכנת על נופים מדהימים לצד כרמי זיתים מהממים.בכרמיאל ישנם מקומות נוחים לאימון כושר אישי בכרמיאל.

נתחיל משכונת מכוש שישנו מסלול נהדר לצעידה בעיר עם נוף מקסים לצידיו.אורכו של המסלול הוא 5 ק”מ והוא ממש נוח לצעידה גם מבחינת עומס אנשים וכן גם הנוחות של המסלול אין אבנים או מדרכות גבוהות שיכולות לגרום למכשולים.

ישנו מסלול נוסף לאימון כושר אישי בכרמיאל והוא נקרא מסלול עוקף רבין,מסלול זה כשמו כן הוא עוקף את כל שכונת רבין.

 

לסיכום אם ברצונכם מאמן כושר אישי בכרמיאל,אבי ממן דיאטן קליני וספורט הוא הכתובת הנכונה לאורח חיים בריא וחיים חדשים.

בקרו באתר שלנו-WWW.AVIMAM.CO.IL

 

 

Trackback from your site.

Leave a comment

נייד: 054-7605781 אבי ממן

שירותי הרזיה ודיאטה

אבי ממן