אבי ממן - דיאטן קליני ומאמן כושר אישי

יצירת קשר מהירה

השם שלך (חובה)

טלפון (חובה)

הדואר האלקטרוני שלך

נושא הפניה

מאמן כושר אישי בחיפה

בס”ד

מאמן כושר אישי הדרך להצלחה נכונה

כיום בעידן המודרני רבים מאיתנו מתעצלים לעשות פעילות גופנית מתוכננת במהלך היום ויותר מכך,קשה לנו מאד להחנות את הרכב שלנו הרחק ממקום הקניות או למשל כאשר אתם מעוניינים להגיע לאירוע או פגישה מסוימת אז בדרך כלל ברוב המקרים אתם תחנו את הרכב קרוב לנקודת המפגש.אז אתם בטח שמעתם על מאמן כושר אישי, מיהו ואיך מוצאים אותו?

מאמן כושר אישי מיהו

מאמן כושר אישי הוא אדם אשר עבר הכשרה שנועדה לאמן אוכלוסיות מסוימות באופן פרטני משמע אימון כושר אחד על אחד.מאמן כושר אישי אמור להתאים לך תוכנית אימונים מחויטת עבורך שתתאים באופן אישי לכל מטרה.

מאמן כושר אישי ינחה אותך בצורה מקצועית ומבוקרת איך להשיג את החלומות שלך ולממש אותם הדרך שבה תשיג את מטרתך תלויה במאמן הכושר ובך המתאמן.

מאמן כושר אישי,איך מוצאים?

הדרך הקלה והבטוחה למצוא מאמן כושר אישי עבורך היא באינטרנט.כיום ישנם מאות חברות שמעסיקות מאמני כושר וכן מאמני כושר פרטיים.אך ברצוני לתת כמה טיפים איך למצוא מאמן כושר אישי.

1.מאמן כושר אישי שיקבע עבורך מחיר מתאים מבחינה כספית עם או ללא התחייבות לחבילת אימונים.

2.מאמן כושר אישי שיגיע אליך ואתה לא תגיע אליו! חשוב מאד שהמאמן יהיה זמין להגיע אליך בכל שעה שנוחה לך.

3.האם מאמן הכושר מחזיק תעודת ביטוח במקרה של אובדן כושר או פציעה חמורה.

4.מאמן כושר אישי עם מוניטין.צריך לדעת כמה שנות ניסיון וסיפורי הצלחה מלווים את מאמן הכושר כי כך נעבוד עם מאמן עם ניסיון בשטח!

מאמן כושר אישי,מחירים בשוק

כיום טווחי המחירים בתחום אימוני כושר אישיים הוא מאד רחב וקביעת המחיר תלויה במספר פרמטרים ואנו נדון בהם כדי להבין את קביעת מחיר למאמן כושר אישי.

ראשית כל מוניטין של המאמן כמה זמן הוא עובד בשוק ומה הניסיון שלו עם לקוחות.

שנית מה רמת ההשכלה והתעודות שיש למאמן הכושר ישנם מאמנים שבהכשרתם הם גם מדריכי איגרוף למשל או מאמנים שהם גם יועצי תזונה ועוד מקצועות שגם יכולים להעלות את המחיר של מאמן הכושר האישי.

מה השירות שמאמן הכושר נותן לך,האם המאמן מגיע עד אליך הביתה? כמה זמן נמשך האימון? האם יש שירות של יעוץ אישי מעבר לשעות האימון? האם המאמן גם מייעץ בנושא התזונה?

ככל שהערך המוסף שמאמן הכושר האישי נותן יותר גבוהה כך הלקוח יותר מרוצה.

אז כאשר אתם בוחרים את מאמן הכושר האישי שימו לב לכל הנקודות שבכתבה זו בהצלחה!

בברכה אבי ממן מאמן כושר אישי בצפון.

Trackback from your site.

Leave a comment

נייד: 054-7605781 אבי ממן

שירותי הרזיה ודיאטה

אבי ממן