אבי ממן - דיאטן קליני ומאמן כושר אישי

יצירת קשר מהירה

השם שלך (חובה)

טלפון (חובה)

הדואר האלקטרוני שלך

נושא הפניה

לימוד שחייה לילדים

לימוד שחייה לילדים

 

הקיץ הגדול הגיע,בריכות השחייה נפתחו והילדים נמצאים בבריכות השחייה, חלקם כן יודעים לשחות וחלקם לא.כיום ישנם קורסים ללימוד שחייה התורמים לביטחון הילד ומבטיחים שהילד ירכוש בטחון במים וילמד לשחות.לימוד השחייה חשוב מאד לילדכם כדי להיות בראש שקט כאשר הילד נמצא בטיול שנתי המשלב מסלולי בריכות,טיולים לפארקים של בריכות שחייה,אתרי מים למינהם ועוד..

 

קורס שחייה בסיסי-לימוד שחייה לילדים

 

קורס שחייה בסיסי מעניק לילד הסתגלות למים וכן לימוד סגנון שחייה אחד בסיסי שזהו בדרך כלל סיגנון חזה.

הקורס כולל 10 מפגשים של שיעורי שחייה באורך 30 דקות כל שיעור עם מדריך שחייה והתלמיד לבד.במהלך המפגשים הילד לומד הסתגלות למים שזה כולל-תרגול הנשימה במים ופקיחת עינים במים,התמצאות במרחב ובסביבה המימית.

הילד לומד ראש חץ במים וציפה כל שלב ההסתגלות למים אמור לקחת חמישה שיעורים.לאחר מכן חמישה שיעורים הילד לומד לשחות את סגנון החזה כפי שאמרתי.סגנון חזה זהו הסגנון הבסיסי ומבחינתי הכי קל ללימוד עבור הילד.שחיית חזה היא שחייה טבעית במים שאינה מצריכה קואורדינציה מבחינה נשימתית,תנועות הרגליים והידים הם בסיסיות לחלוטין.

לסיכום לאחר קורס שחייה פרטני בסיסי הילד לומד לשחות סגנון שחייה ורוכש ביטחון במים.

 

קורס שחייה בסיסי קבוצתי-לימוד שחייה לילדים

 

קורס קבוצתי ללימוד שחייה הינו קורס הכולל 10 מפגשים עד חמישה ילדים בקבוצה.העלויות של הקורס כמובן יותר זולות מלימוד שחייה אחד על אחד.בקורס השחייה הקבוצתי נלמדים אותן תכנים כמו בשיעור פרטני רק ההבדל הינו בכמות הילדים וכן בזמן השיעור.אני אישית בשיעור קבוצתי מקדיש לשיעור 45 דקות לעומת 30 דקות מכיוון שבקורס זה יש פחות זמן איכות עבור כל ילד הנמצא בשיעור ולכן מרכיב הזמן חשוב מאד ללימוד שחייה.

סיכויי ההצלחה בקורס קבוצתי הם פחות גבוהים לעומת קורס פרטני אך קורס זה מתאים לילדים שיש להם רקע בסיסי בשחייה.כמובן שאחוזי ההצלחה תלויים במדריכי השחייה שמעבירים ואת הנסיון שלהם בלימוד שחייה.

לסיכום קורס שחייה קבוצתי כולל 10 מפגשים של 45 דקות עם קבוצה של עד חמישה ילדים.

 

קורס שחייה טיפולי-לימוד שחייה לילדים

 

לימוד שחייה לילדים לבעלי מוגבלויות נועד ללמד ילדים שחייה עם צרכים מיוחדים וכן קורס שחייה טיפולי להקניית הסתגלות ובטחון במים.הקורס הינו עם מדריך שחייה לבד והתלמיד במים.הקורס הטיפולי מתבסס על הידרותרפיה שיטת טיפול במים שנועדה ללמד את הילד ולהקנות לו הרגלים ללימוד שחייה.

 

אם ברצונכם קורס שחייה עבורכם או עבור ילדכם צרו קשר עוד היום 054-7605781 ,בקרו באתר שלנו-www.avimam.co.il

בברכה דיאטן קליני וספורט-אבי ממן.

לימוד שחייה בצפון

 

לימוד שחייה בצפון

Trackback from your site.

Leave a comment

נייד: 054-7605781 אבי ממן

שירותי הרזיה ודיאטה

אבי ממן