אבי ממן - דיאטן קליני ומאמן כושר אישי

יצירת קשר מהירה

השם שלך (חובה)

טלפון (חובה)

הדואר האלקטרוני שלך

נושא הפניה

לימוד שחייה בחיפה

לימוד שחייה בחיפה

 

הגיע הרגע וילדכם רוצה ללמוד לשחות אז מה עושים?? איך מתחילים בתהליך של לימוד השחייה??? לאיזה מאמן כדאי לפנות?? מה ההבדל בין לימוד שחייה באופן קבוצתי ללימוד שחייה באופן פרטני??? אז ככה יש לנו לימודי שחייה וקורסי שחייה בחיפה ברמה אחרת ממה שחשבתם..

 

לימוד שחייה בחיפה כיצד לבחור את מאמן השחייה

 

  • קודם כל חשוב מאד לבדוק שלמאמן השחייה יש תעודה של מאמן שחייה, וכך יהיה לכם שקט נפשי ותדעו שילדכם ילמדו שחייה בחיפה ברמה הגבוהה ביותר.

 

 

  • שנית חשוב מאד שלמאמן השחייה יש ניסיון בתחום לימוד השחייה לא כל מאמני השחייה רכשו בטחון ועבודה עם ילדים, לכן בררו היטב על מאמן השחייה.

 

 

  • שלישית רצוי שלמאמן השחייה תהיה תקשורת בין אישית עם הילדים כלומר מעבר למקצועיות והעברת החומר חשוב מאד להבין את הילד ולנסות להעביר את החומר בצורה שהילד ישמח לקבל את שיעור השחייה כי לחוג השחייה מגיעים המון ילדים וכל ילד הוא עולם בפני עצמו יש ילדים בישניים,סגורים,אקטיבים,מצחיקים ועוד לכן יחס אישי היא מילת המפתח בקורסים שלנו.

 

  • חשוב מאד שמאמן השחייה בחיפה יהיה אחראי ומסור לעבדותו,יעמוד בזמנים ויגיע מוכן לשיעור השחייה עם הציוד הנדרש.כי מעל הכל הכי חשוב זה להיות בן אדם ולאחר מכן מקצועיות.

Trackback from your site.

Leave a comment

נייד: 054-7605781 אבי ממן

שירותי הרזיה ודיאטה

אבי ממן