אבי ממן - דיאטן קליני ומאמן כושר אישי

יצירת קשר מהירה

השם שלך (חובה)

טלפון (חובה)

הדואר האלקטרוני שלך

נושא הפניה

ייעוץ תזונתי

אבי ממן-דיאטן קליני

קבוצת תמיכה להרזייה

קבוצת תמיכה בהגדרתה הינה קבוצה אשר לה מכנה משותף ומטרה משותפת שגורמת לכוח הקבוצה להניע את הפרט אל עבר המטרה.כיום ישנם המון קבוצות תמיכה כמו כמו קבוצת תמיכה נגד אלימות,קבוצת תמיכה לילדים,קבוצת תמיכה לנשים בהריון ועוד..

בכתבה זו אעניין אותכם בנושא קבוצת תמיכה להרזייה.

ההרזיה והדיאטות הפכו לשם דבר בעשור האחרון בכל הנוגע לדיאטות שונות,מועדוני כושר,דיאטניות,נטרופתים,ניתוחים בריאטרים,ניתוחים לטיפול בהשמנה וקבוצות תמיכה להרזייה או אפשר לקרוא לכך קבוצת תמיכה לדיאטה.

קבוצת תמיכה להרזייה-שוק רחב

במדינתו הקטנה ישנם למעלה מ300 קבוצות תמיכה לדיאטה.במחקרים שנעשו לאחרונה בארה”ב הראו שדיאטה שנעשת במסגרת קבוצת תמיכה זוכה לסיכוי הצלחה גבוהים מאד.

במחקר שבדק 200 משתתפים בקבוצת תמיכה להרזייה לעומת 200 משתתפים שעשו דיאטות שונות בכוחות עצמם ראו שהיה הבדל מובהק סטיסטי ב-50% בירידה במשקל לטובת המשתתפים שחוו את התהליך בקבוצת תמיכה להרזייה.

המסקנות מן המחקר לסיכוי הצלחה גבוהים בקבוצת התמיכה הינם:

1.קבוצת תמיכה להרזייה הינה קבוצה שיש בה כוח חיובי בעל השפעה על כל חברי הקבוצה.כאשר משתתף בקבוצת התמיכה לדיאטה ירד במשקל כמה ק”ג אז תוצאה חיובית זו תשפיע לטובה על כל חברי הקבוצה.

2.קבוצת תמיכה להרזייה גורמת לשינוי בהרגלי החשיבה ודפוסי ההתנהגות של כלל המשתתפים.בזכות חברי הקבוצה כולם למדים מטעויות של משתתפים אחרים וכן ישנו תהליך של צמיחה אישית וכך המשתתפים בקבוצת התמיכה לדיאטה משנים את החשיבה ולא עסוקים במשקל שזהו הדבר השולי בענין.

3.קבוצת תמיכה לדיאטה הינו מעבר לירידה במשקל ואורח חיים בריא מפגש חברתי שבו חברי הקבוצה נפגשים,נהנים מארוחת ערב בריאה,מדברים על חיי היום יום.

קבוצת תמיכה להרזייה-סיפור הצלחה

שנים רבות אני נלחם עם המשקל ומנסה שיטות שונות של הרזייה. ניסיתי כל דיאטה אפשרית, בכל פעם ירדתי ועליתי חזרה. לבסוף, ויתרתי על הניסיון לרדת במשקל. הפסקתי להישקל ועליתי לממדים של משקל נוראיים ולא הרגשתי עם עצמי נפשית,בריאותית ופיזית.

המשפחה החלה להעיר לי שאני שמן מדי ובתי הבכורה אמרה לי משה זה הסוף קח את עצמך בידיים.

עד לרגע זה לא חשבתי על דיאטה וירידה במשקל. הגעתי לקאנטרי בכרמיאל, הדבר הראשון שמצא חן בעיניי זה קבוצת תמיכה להרזייה של אבי ממן. התוכנית היא בשילוב ספורט בהנחיית אבי ממן שהוא גם דיאטן קליני וגם מאמן כושר בכיר. יש לציין כי בתקופה שהייתי שמן, פעילות גופנית לא הייתה קרובה אלי ., הגישה של אבי, המקצועיות והנחישות הביאו לתוצאות מהירות ומדיי שבוע ירדתי עוד ועוד במשקל,

בקבוצתו של אבי יצאתי מלא מוטיבציה ונחוש להיות רזה!! כל שבוע חיכיתי בקוצר רוח לקבוצה ולא פספסתי אף מפגש, חיכיתי לשמוע את אבי שהוא מתחיל לדבר, מראה לנו כמה החיים לא כאלה קשים וכמה הכל יכול להיות קל. אבי לימד אותי לחיות נכון ובריא, לקבל אורח חיים אחר ולהתמיד בהרגלים חדשים ובריאים לאורך זמן. המפגשים והשקילה השבועית דירבנו אותי לאורך כל הדרך, אז הבנתי שקבוצת תמיכה להרזייה חייבת להתנהל ע”י איש מקצוע שעונה על כל שאלה באופן קורקטי וברור, תמיד בחיוך ובסבלנות, שינוי התפיסה, העידוד והמקצועיות שמנחים אותך הופכים לחשובים יותר מאשר דף תפריט ומחיאות כפיים.

המחמאות לא הפסיקו להגיע, איתן גם מלתחה חדשה, הבריאות השתפרה מקילו לקילו וגם איכות החיים.

עכשיו נותר רק להמשיך באורח חיים שאימצתי, זאת בזכות הדיאטן הקליני ומנחה קבוצת התמיכה  אבי ממן.

נייד: 054-7605781 אבי ממן

שירותי הרזיה ודיאטה

אבי ממן